loader
Oferta pracy

Projektant konstrukcji

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorami, firmami wykonawczymi oraz pracowaniami architektonicznymi;
  • Wykonywanie obliczeń statycznych w programie ARSA, Rm-3D, Rm-Win;
  • Wykonywanie dokumentacji rysunkowej, w tym dokumentacji warsztatowej w programie AVEVA Bocad 3D;

Wymagania:

  • Ukończone studia magisterskie na kierunku Budownictwo, specjalność: Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca prostą konwersację techniczną;
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu konstrukcji stalowych;
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń;
  • Doświadczenie w pracy z programem TEKLA lub AVEVA Bocad 3D będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność logicznego myślenia;
  • Wyobraźnia przestrzenna;

Oferujemy:

  • Różnorodność opracowań (obliczenia, projekty wykonawcze, warsztatowe) na rynku polskim oraz UE;
  • Stabilne stanowisko pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonych dokumentach aplikacyjnych/w załączonym CV/ przez K2 PROJEKT Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. z siedzibą ul. Świętego Michała 43, 61-119 Poznań, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych – na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników przeprowadzanych na obecne i przyszłe stanowiska. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania i złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym czasie.

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia podania nie będą rozpatrywane.

Osoby zainteresowane pracą w firmie K2 PROJEKT Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. zapraszamy do nadsyłania CV na podany adres e-mailowy:

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę K2 PROJEKT Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”